WYCIECZKA klas 1-3
Czerwiec, to miesiąc, który kojarzy się uczniom nie tylko z zakończeniem roku szkolnego, ale przede wszystkim z Dniem Dziecka. 1 czerwca uczniowie z klas 1-3 wspólnie z opiekunami wybrali się na wycieczkę do niedalekiego gospodarstwa pasiecznego Sądecki Bartnik znajdującego się w Stróżach. Na miejscu na dzieci czekało wiele atrakcji tj. przejazd bryczką, zabawy z animatorem, teatrzyk, wizyta w zagrodzie wiejskich zwierząt czy spacer z przewodnikiem i poznanie wielu ciekawostek na temat życia pszczół. Niewątpliwie równie ciekawym były warsztaty, dzięki którym dzieciaki wzbogaciły się o wiedzę w temacie życia i pracy pszczół.
Cała wycieczka, pomimo początkowo niesprzyjającej pogodzie, okazała się bardzo ciekawa i niezwykle cenna o nowe doświadczenia. (tekst: K. Błachuta)




