Przejdź do treści
1
3
4
5
Przejdź do stopki

Szkolny Klub Wolontariatu "Szlachetne serca"

Treść

DZIEL SIĘ UŚMIECHEM - PODSUMOWANIE

DZIEL SIĘ UŚMIECHEM - PODSUMOWANIE

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klas 1-3 podczas realizacji programu „Dziel się uśmiechem” zrealizowali tematykę dotyczącą sprzymierzeńców zdrowych zębów oraz poznali pracę dentysty.

PODSUMOWANIE MINI GRANTÓW

PODSUMOWANIE MINI GRANTÓW

W marcu bieżącego roku Szkolny Klub Wolontariatu „Szlachetne Serca” działający przy Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Jelnej wziął udział w konkursie na MINI Granty.

DZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA

W dniu 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Szkolne Koło PCK wraz z opiekunem i koordynatorami organizuje konkurs na opracowanie gry planszowej lub karcianej pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

KIERMASZ WIELKANOCNY

KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniach 30 i 31 marca odbył się charytatywny kiermasz wielkanocny przy współudziale pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Jelnej, które wykonały stroiki i ozdoby świąteczne.

KIERMASZ WIELKANOCNY

KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniach 30 – 31 marca 2023 roku odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Jelnej Kiermasz Wielkanocny...

MINI GRANTY

MINI GRANTY

Szkolny Klub Wolontariatu „Szlachetne Serca” ma przyjemność poinformować, że zgłosiliśmy udział naszego Klubu w konkursie „MINI GRANTY NA INICJATYWY WOLONTARIACKIE KORPUSU SOLIDARNOŚCI – województwo małopolskie.”

KIERMASZ ANDRZEJKOWY

KIERMASZ ANDRZEJKOWY

W czwartek 24 listopada 2022 r. Szkolny Klub Wolontariatu „Szlachetne Serca” organizuje Kiermasz Andrzejkowy z przeznaczeniem dla Marka.

„PATRIOTYCZNIE DLA SENIORÓW”

„PATRIOTYCZNIE DLA SENIORÓW”

16 listopada 2022 roku wolontariusze wraz z uczestnikami szkolnego kółka patriotycznego zaprezentowali się z pięknym programem artystycznym w Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach.

47139