Przejdź do treści
1
3
4
5
Przejdź do stopki

KIERMASZ WIELKANOCNY

Treść

W dniach 30 i 31 marca odbył się charytatywny kiermasz wielkanocny przy współudziale pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Jelnej, które wykonały stroiki i ozdoby świąteczne. Materiały do wykonania stroików i gotowe produkty na kiermasz można było zakupić dzięki wygranej w konkursie „MINI GRANTY NA INICJATYWY WOLONTARIACKIE KORPUSU SOLIDARNOŚCI – województwo małopolskie.” Należy również podkreślić, że część gadżetów, stroików i słodkości przekazali wolontariusze naszego Klubu. Nie zabrakło również ozdób wydrukowanych na drukarce 3d OMNI 200 pochodzącej z programu #LaboratoriaPrzyszłości. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na wsparcie chorych dzieci w ramach akcji charytatywnej „Moc serc”, organizowanej przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem.

W trakcie kiermaszu można było kupić wiele ozdób świątecznych, stroików i innych gadżetów. Jednak największym powodzeniem cieszyły się ciasteczka i drobne słodkości. Każdy znalazł coś dla siebie.

DZIĘKUJEMY!!! Wszystkim zaangażowanym w organizację kiermaszu: członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich za wysiłek i kreatywność przy wykonywaniu stroików i ozdób świątecznych. Wolontariuszom za przekazane produkty na kiermasz, ich rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkich przysmaków i ozdób świątecznych. Również wszystkim, którzy poprzez dokonanie zakupów na kiermaszu okazali dobre serce i chęć pomocy. (E. Plata)

61238