Przejdź do treści
1
3
4
5
Przejdź do stopki

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Treść

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.
Na początku Pan Dyrektor Ryszard Baziak przywitał uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. W dalszej części spotkania Dyrektor podziękował rodzicom za współpracę oraz aktywną działalność na rzecz szkoły.
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Pana Dyrektora i Wychowawców nagród za świadectwa z wyróżnieniem, pozostali uczniowie otrzymali świadectwa od wychowawców w klasach.
Dyrektor podsumowując złożył życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionym rokiem szkolnym oraz podzielić się wakacyjnymi planami. (B. Białoń)

61236