Przejdź do treści
1
3
4
5
Przejdź do stopki

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Treść

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Z tej okazji w dniu 27.11.202 r. Skrzaty uczestniczyły w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia". W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Rozpoczęliśmy od stworzenia dwóch foto-budek. Dziewczynki postanowiły pomalować misia na różowo, więc przy okazji nauczyliśmy się jak uzyskać ten kolor, nie posiadając go w palecie barw. Efekt wywołał szczere uśmiechy na twarzach. Chłopaki zrobili niebieskiego misia. Podczas suszenia prac grupowych młodsze przedszkolaki zajęły się układaniem misiowych puzzelków przyklejając je ostatecznie na kartkach, a starszaki doskonaląc umiejętność posługiwania się nożyczkami wycinały elementy składowe misia tworząc własną kompozycję. Po wykonaniu prac plastycznych postanowiliśmy zrobić naszym przedszkolnym pluszakom niespodziankę i podrzucaliśmy je na chuście animacyjnej. Śmiechu było co nie miara. Wydaje nam się, że misie też się uśmiechały.
Kiedy nasze foto-budki wyschły wykonaliśmy zaplanowaną na początku sesję zdjęciową, którą załączamy poniżej. (tekst: A. Mróz)

61236