Przejdź do treści
1
3
4
5
Przejdź do stopki

Artystyczne

Treść


ROK SZKOLNY 2023/2024

- Nagrody w Gminnym konkursie pt. „Pisanka wielkanocna” otrzymali:

  • I miejsce: Wiktoria Rembiasz z kl. IV,
  • wyróżnienie: Julia Górowska z kl. II,
    ​                         Kornelia Groń z kl. II,
                             Patrycji Górowskiej z kl. IV.

ROK SZKOLNY 2022/2023

- Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”:

  • I miejsce: Julia Górowska z klasy I, w kategorii: wyklejanka 7- 9 lat.

- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”, etap powiatowy:

  • Wyróżnienie: Łukasz Biernacki z klasy V,
  • Wyróżnienie: Jan Tomasiak z klasy III.

- Gminny konkurs plastyczny pt. „Czyste powietrze – zdrowy człowiek” zorganizowany przez Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem:

W kategorii klas I – IV:

  • I miejsce: Klaudia Gołąb z kl. II,
  • II miejsce: Adrian Olchawa z kl. I,
  • III miejsce: Blanka Rembiasz z kl. II.

W kategorii klas V – VIII:

  • I miejsce: Kacper Jurkowski z kl. V,
  • II miejsce: Natalia Mółka z kl. V,
  • III miejsce: Zofia Hornik z kl. VI.

- XIII edycja Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Pejzaż sądecki – pejzaż zmian i rozwoju”:

  • II miejsce: Adrian Olchawa z kl. I, 
  • Wyróżnienie: Kacper Jurkowski z kl. V.

- Gminny konkurs z okazji Światowego Dnia Wody pt. „Dlaczego należy oszczędzać wodę” i „Jak oszczędzać wodę” zorganizowany przez Dunajec Sp. z o.o.:

  • I miejsce: w kategorii klas I – III: Filip Gołąb z kl. I,
  • III miejsce: w kategorii klas VII – VIII: Julia Rembiasz z kl. VII.

- Nagrody w Gminnym konkursie pt. „Pisanka wielkanocna” otrzymali:

  • Julia Rembiasz z kl. VII,
  • Izabela Rembiasz z kl. VII,
  • Wiktoria Groń z kl. IV.

 ROK SZKOLNY 2021/2022

- XII edycji Międzypowiatowego konkursu plastycznego „Pejzaż sądecki – w moich oczach”:

  • II miejsce: Zofia Hornik z kl. V.

- XVI edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. "Poezja w obrazach" pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego:

  • Wyróżnienie: Lena Mordarska z kl. V,
  • Wyróżnienie: Gabriela Gołąb z kl. II.

- XXIX Międzynarodowy Konkurs „Mieszkam w Beskidach”:

  • I miejsce: Amelia Hornik z kl. II,
  • I miejsce: Adam Hornik z kl. III.

- XXIX Międzynarodowy Konkursie „Mieszkam w Beskidach”:

  • II miejsce: Zofia Cisowska z kl. 0,
  • II miejsce: Wiktoria Groń z kl. III.

-  Ogólnopolski konkurs plastyczny dla szkół noszących imię Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki pod hasłem „Ludzi zdobywa się otwartym sercem a nie zaciśniętą pięścią”:

  • Wyróżnienie: Gabriela Górowska z kl. VIII.

 

61241